قیمت: تومان

ویژگی‌های محصول
  • مد:سینگل مد
  • فاصله:10 کیلومتر
  • طول موج:1310 نانومتر
  • کانکتور:Dual LC UPC
  • Format:SFP+
میکروتیک - Mikrotik

ماژول فیبر نوری سینگل مد 10G میکروتیک Mikrotik S+31DLC10D یکی از ماژولهای میکروتیک است که برای سرعت 10G طراحی و ساخته شده است . این ماژول توسط کمپانی میکروتیک بر روی دستگاههای CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM تست شده و قابل استفاده می باشد .

 

 

ماژول فیبر نوری سینگل مد 10G میکروتیک Mikrotik S+31DLC10D یکی از ماژولهای میکروتیک است که برای سرعت 10G طراحی و ساخته شده است . این ماژول توسط کمپانی میکروتیک بر روی دستگاههای CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM تست شده و قابل استفاده می باشد .

 

 

 

 

ماژول فیبر نوری سینگل مد 10G میکروتیک Mikrotik S+31DLC10D مناسب تجهیزات شماست .

 

 

 

ماژول فیبر نوری سینگل مد 10G میکروتیک Mikrotik S+31DLC10D دارای کانکتور Dual LC UPC و توانایی تبادل اطلاعات تا سرعت 10G را در اختیار شما قرار می دهد . طول موج این ماژول 1310 نانو متر بوده و برای فاصله 10 کیلومتر مناسب استفاده می باشد . به گفته ی میکروتیک این ماژول با سایر تجهیزات نیز سازگار است و مورد استفاده قرار می گیرد .

 

 

 

جهت دریافت فایل اطلاعات فنی  و لیست سازگاری این ماژول با سایر تجهیزات بر روی گزینه ها کلیک کرده و آن ها را ذخیره نمائید .

 

 

 

 

شما کاربر گرامی می توانید با  در اختیار داشتن گزینه های مقایسه و بررسی ضمن کسب اطمینان در مورد انتخاب درست محصول خود در سایت افزار نت ، خرید محصول ماژول فیبر نوری سینگل مد 10G میکروتیک Mikrotik S+31DLC10D از فروشگاه افزار نت انجام داده و  گارانتی معتبر و پشتیبانی نیز دریافت نمائید . لازم به ذکر برای دیدن سایر محصولات میکروتیک می توانید از نوار محصولات تعبیه شده و یا برای دیدن کلیه محصولات میکروتیک می توانید از اینجا اقدام نمائید . برای دیدن سایت سازنده این محصول لطفا اینجا را کلید نمائید . 

 

 

 

 

مشخصات ماژول فیبر نوری سینگل مد 10G میکروتیک Mikrotik S+31DLC10D

  • پهنای باند

    10G

  • نوع فیبر

    سینگل مد

  • حداکثر طول کابل

    10 Km

  • نوع پورت

    Dual LC UPC

  • تغذیه برق

    3.3 ولت

  • طول موج

    1310nm

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری سینگل مد 10G میکروتیک Mikrotik S+31DLC10D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه ( 0 مورد )