معرفی روتر جدید میکروتیک Mikrotik hEX S

یکی از محصولات پرکاربرد میکروتیک در سالهای گذشته روترهای سری 750 بود که در سالهای متوالی مورد استفاده گسترده قرار گرفت و رضایت کاربران را نیز در بر داشت . در تغییرات گذشته روتر های Hex ، Hex Lite ، Hex poe  و … با دارا بودن  توان پردازشی مناسب ، حافظه رم مکفی و لایسنس با سطح مورد نیاز و قیمت فوق العاده در صدر فروش روترهای پر مصرف قرار گرفت و هم اکنون محصول جدید دیگری از کمپانی میکروتیک را در پیش رو می بینید که می توان گفت ابر روتر این سری خواهد بود .

 

غول مرحله آخر سری Hex در راه است !!

 

همواره اگر نیازهای شما را محصولات قبلی این سری برطرف می نموده مطمئن باشید که این روتر چیزی فراتر از انتظار شما خواهد بود . پس اگر قصد تهیه این محصول را دارید شک به خود راه ندهید .

روتر جدید میکروتیک با نام فنی RB760iGS از 5 پورت 10/100/1000 و یک پورت Sfp می برد و در کنار آنها از پردازنده دو هسته ای و قدرت پردازش 880 Mhz و حافظه رم 256MB  که می توان گفت در نوع خود بی نظیر است استفاده شده است . دارا بودن پورت USB و تجهیز Port 5 این دستگاه به PoE Out up to 57V از مزایای آن به شمار می رود . لایسنس با سطح دسترسی 4 و پشتیبانی این دستگاه رمزنگاری سخت افزاری IPsec و پشتیبانی از Dude server package یکی از برجستگیهای جدید این دستگاه به شمار می رود که می توانید ضمن استفاده از Micro Sd برای ذخیره و پشتیبانی از فایلهای شخصی و Dude استفاده نمائید .