ماژول سیسکو Cisco GLC-ZX-SM یک ماژول سینگل مد که برای اتصال فیبر نوری به تجهیزات شبکه به کار می رود . بیشترین میزان استفاده در خود تجهیزات سیسکو بوده اما شاهد استفاده بر روی تجهیزات میکروتیک نیز هستیم به همین جهت می توانید از این ماژول برای تجهیزات میکروتیک خود که دارای پورت SFP هستند استفاده نمائید .

 

 

ماژول سیسکو Cisco GLC-ZX-SM یک ماژول سینگل مد که برای اتصال فیبر نوری به تجهیزات شبکه به کار می رود . بیشترین میزان استفاده در خود تجهیزات سیسکو بوده اما شاهد استفاده بر روی تجهیزات میکروتیک نیز هستیم به همین جهت می توانید از این ماژول برای تجهیزات میکروتیک خود که دارای پورت SFP هستند استفاده نمائید . 

 

 

ماژول سیسکو Cisco GLC-ZX-SM دارای طول موج 1550 نانو متر بوده و مناسب برای فواصل تا 70 کیلومتر می باشد .

 

محصولی که در تصویر می بینید دارای پس از ارتباط با پورت مورد نظر بدون پیکربندی خاصی قابل استفاده است . این ماژول همان طور که گفته شد برای مسافت 70 کیلو متر مناسب بوده اما با توجه به زاویه نوع و کیفیت فیبر نوری می تواند کاهش پیدا کند . توجه داشته باشید که برای ارتباطات Back to Back جهت جلوگیری از Overloadnig باید از کاهنده 10 db استفاده نمائید .

 

در میان امکانات  این ماژول می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • دارای طول موج 1550 نانو متر
  • قابلیت انتقال دیتا 1Gbps در ثانیه
  • مناسب برای فواصل تا 70 کیلومتر
  • سازگار با اسلاتهای Mini Gbic و SFP
  • نصب سریع و استفاده سریع پس از آن
  • دارا بودن کانکتور Double Lc
  • پشتیبانی از DDM/DOM

جهت دریافت فایل اطلاعات فنی روی گزینه ها کلیک کرده و آنها را ذخیره نمائید .

 

 

شما کاربر گرامی می توانید با  در اختیار داشتن گزینه های مقایسه و بررسی ضمن کسب اطمینان در مورد انتخاب درست محصول خود در سایت افزار نت ، خرید محصول ماژول سیسکو Cisco GLC-ZX-SM از فروشگاه افزار نت انجام داده و  گارانتی معتبر و پشتیبانی نیز دریافت نمائید . لازم به ذکر برای دیدن سایر محصولات سیسکو  می توانید از نوار محصولات تعبیه شده و یا برای دیدن کلیه محصولات Cisco می توانید از اینجا اقدام نمائید . برای دیدن سایت تولید کننده محصول می توانید به اینجا مراجعه کنید . 

مشخصات ماژول سیسکو Cisco GLC-ZX-SM

  • ماژول - استاندارد و پروتکل

    IEEE 802.3z

  • ماژول - پهنای باند

    1 Gbps

  • ماژول - نوع فیبر

    9/12um Single-mode

  • ماژول - حداکثر طول کابل

    100 Km

  • ماژول - نوع پورت

    lc

  • ماژول - تغذیه برق

    3.3 ولت

  • ماژول - طول موج

    1550nm

امتیاز کاربران به: ماژول سیسکو Cisco GLC-ZX-SM | (0نفر)

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
نظرات کاربران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

مقایسه ( 0 مورد )