سوئیچ 48 پورت POE سیسکو Cisco WS-C2960X-48LPD-L Cisco WS-C2960X-48LPD-L

ویژگی‌های محصول
  • دارای:48 پورت گیگ
  • دارای:2 پورت SFP+
  • پشتیبانی از:Poe و Poe+
سیسکو - Cisco

سوئیچ 48 پورت POE سیسکو Cisco WS-C2960X-48LPD-L یکی از محصولات شرکت سیسکو است که از سری 2960x به شمار می رود . از این محصول می توان برای مدیریت در لایه 2 استفاده نمود و از امکانات مدیریتی آن بهره جست . کیفیت ساخت مطلوب و امکانات فوق العاده و دارا بودن قابلیت POE Out برای پورتها به محبوبیت این محصول اضافه نموده است . با افزار نت همراه باشید برای بررسی بهتر WS-C2960X-48LPD-L  .

 

 

 

سوئیچ 48 پورت POE سیسکو Cisco WS-C2960X-48LPD-L

 

 

 

 

سوئیچ 48 پورت POE سیسکو Cisco WS-C2960X-48LPD-L دارای 48 پورت 10/100/1000 و 2 پورت SFP+ می باشد . محصول فوق از یک پورت کنسول Rj45 و یک پورت USB B نیز بهره می برد . در این سوئیچ استاندارهای POE تعریف شده شامل IEEE 802.3at و IEEE 802.3af می باشد که تعداد پورتهای خاصی نیز برای آن تعریف شده است که در قسمت امکانات به آن اشاره خواهیم کرد .لازم به ذکر است این محصول قابلیت پشتیبانی تا 8 سوئیج به عنوان Stack را دارد .

 

 

 

 

در میان امکانات این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد

 

 

  • IOS  از نوع LAN Base
  • بهره مندی از 2 پورت +SFP
  • پشتیبانی از 1023 vlan ID
  • دارای پهنای باند سوئیچینگ 216Gbps
  • دارای پهنای باند فورواردینگ 108Gbps
  • دارا بودن 48 پورت اترنت 10/100/1000
  • قابلیت پشتیبانی تا 8 سوییچ به عنوان Stack
  • دارا بودن PoE+ (IEEE 802.3at) ports*:12 ports up to 30W
  • دارا بودن PoE (IEEE 802.3af) ports*:24 ports up to 15.4W

 

 

 

 

شما کاربر گرامی می توانید با  در اختیار داشتن گزینه های مقایسه و بررسی ضمن کسب اطمینان در مورد انتخاب درست محصول خود در سایت افزار نت ، خرید محصول سوئیچ 48 پورت POE سیسکو Cisco WS-C2960X-48LPD-L از فروشگاه افزار نت انجام داده و  گارانتی معتبر و پشتیبانی نیز دریافت نمائید . لازم به ذکر برای دیدن سایر محصولات سیسکو می توانید از نوار محصولات تعبیه شده و یا برای دیدن کلیه محصولات cisco می توانید از اینجا اقدام نمائید . برای دیدن سایت سازنده اینجا کلیک کنید . 

 

 

 

مشخصات سوئیچ 48 پورت POE سیسکو Cisco WS-C2960X-48LPD-L

  • سوئیچ - پشتیبانی از POE

    دارد

  • سوئیچ - نوع سوئیچ

    مدیریتی

  • سوئیچ - توان POE

    370W

  • سوئیچ - جنس بدنه

    فلزی

  • سوئیچ - وضعیت قرارگیری

    رکمونت

  • سوئیچ - تعداد پورت شبکه 10/100

    0

  • سوئیچ - تعداد پورت شبکه 10/100/100

    48

  • سوئیچ - پورت SFP

    0

  • سوئیچ - پورت SFP+

    2

  • سوئیچ - نوع مدیریت

    وب

  • سوئیچ - استاندارها

    IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1ax, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1X, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae 10Gigabit Ethernet, IEEE 802.3af and IEEE 802.3at, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3az, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports, IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c, and v3

  • سوئیچ - Auto MDI

    دارد

  • سوئیچ - مدیریت لایه ها

    لایه 2

  • سوئیچ - دما

    -5ºC to 45ºC

  • سوئیچ - میزان رطوبت

    10%to 95%

  • سوئیچ - ابعاد

    4.5x 36.8 x 44.5

امتیاز کاربران به: سوئیچ 48 پورت POE سیسکو Cisco WS-C2960X-48LPD-L | (0نفر)

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
نظرات کاربران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

مقایسه ( 0 مورد )