ماژول سینگل مد XS+31LC10D میکروتیک

Mikrotik XS+31LC10D دسته بندی: تجهیزات اکتیو شبکهماژولانواع ماژول
شناسه محصول: XS+31LC10D
5
0 دیدگاه
ویژگی‌های محصول
  • مد:سینگل مد
  • فاصله:10 کیلومتر
  • طول موج:1310 نانومتر
  • کانکتور:Dual LC UPC
  • Format:SFP / SFP+ / SFP28
  • Data Rate :1G / 10G / 25G
  • + موارد بیشتر