سوئیچ 24 پورت مدیریتی سیسکو Cisco WS-C2960X-24PS-L Cisco WS-C2960X-24PS-L

از 0 رای
ویژگی‌های محصول
  • دارای:24 پورت گیگ
  • دارای:4 پورت SFP
  • دارای قابلیت :POE
سیسکو - Cisco

سوئیچ 24 پورت مدیریتی سیسکو Cisco WS-C2960X-24PS-L یکی از محصولات شرکت سیسکو است که از سری 2960x به شمار می رود . محصولات سیسکو با بهره وری از فن آوری روز دنیا همواره پیشتاز بوده و از جایگاه خوبی در بازار برخودار هستند . با افزار نت همراه باشید برای بررسی دقیق تر این محصول .

 

 

سوئیچ 24 پورت مدیریتی سیسکو Cisco WS-C2960X-24PS-L یکی از محصولات شرکت سیسکو است که از سری 2960x به شمار می رود . محصولات سیسکو با بهره وری از فن آوری روز دنیا همواره پیشتاز بوده و از جایگاه خوبی در بازار برخودار هستند . با افزار نت همراه باشید برای بررسی دقیق تر این محصول . 

 

سوئیچ 24 پورت مدیریتی سیسکو Cisco WS-C2960X-24PS-L

 

 

 

سوئیچ 24 پورت مدیریتی سیسکو Cisco WS-C2960X-24PS-L دارای 24 پورت 10/100/1000 و 4 پورت SFP می باشد . این سوئیچ دارای 24 پورت POE می باشد که توانایی پشتیبانی از POE+ تا 740 وات را دارا می باشد . این محصول قابلیت پشتیبانی تا 8 سوئیج به عنوان Stack را دارد . که در واقع استک کردن، قابلیت دسترسی به اپلیکیشن های شعب را فراهم می آورد .

 

 

 

 

 

در میان امکانات این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد

 

 

  • IOS  از نوع LAN Base
  • بهره مندی از 4 پورت SFP
  • دارا بودن قابلیت POE برای پورتها
  • دارا بودن 24 پورت اترنت 10/100/1000
  • قابلیت پشتیبانی تا 8 سوییچ به عنوان Stack

 

 

 

 

جهت دریافت فایل اطلاعات فنی روی گزینه کلیک کرده و آن را ذخیره نمائید .

 

 

 

شما کاربر گرامی می توانید با  در اختیار داشتن گزینه های مقایسه و بررسی ضمن کسب اطمینان در مورد انتخاب درست محصول خود در سایت افزار نت ، خرید محصول سوئیچ 24 پورت مدیریتی سیسکو Cisco WS-C2960X-24PS-L از فروشگاه افزار نت انجام داده و  گارانتی معتبر و پشتیبانی نیز دریافت نمائید . لازم به ذکر برای دیدن سایر محصولات سیسکو می توانید از نوار محصولات تعبیه شده و یا برای دیدن کلیه محصولات cisco می توانید از اینجا اقدام نمائید . برای دیدن سایت سازنده اینجا کلیک کنید . 

 

 

 

 

 

مشخصات سوئیچ 24 پورت مدیریتی سیسکو Cisco WS-C2960X-24PS-L

  • نوع سوئیچ

    مدیریتی

  • امکانات مدیریتی

    ● CICSO-TCP-MIB 0, CICSO-TCP-MIB 0, CISCO-VLAN-MEMBERSHIP-MIB, CISCO-VTP-MIB, ENTITY-MIB, ePM MIB, ETHERLIKE-MIB, OLD-CISCO-TCP-MIB, OLD-CISCO-TS-MIB, RELATIONSHIP-MIB, RFC1213-MIB, RMON-MIB, RMON2-MIB, SNMP-FRAMEWORK-MIB, SNMP-MPD-MIB, SNMP-NOTIFICATION-MIB, SNMP-TARGET-MIB, SNMPv2-MIB, TCP-MIB, UDP-MIB

  • مدیریت لایه ها

    لایه 2

  • جنس بدنه

    فلزی

  • وضعیت قرارگیری

    رکمونت

  • تعداد پورت شبکه 10/100

    0

  • تعداد پورت شبکه 10/100/1000

    24

  • پورت SFP

    4

  • پورت SFP+

    0

  • استاندارها

    IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1ax, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1X, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae 10Gigabit Ethernet, IEEE 802.3af and IEEE 802.3at, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3az, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports, IEEE 802.3z 1000BASE-X, SNMP v1, v2c, and v3

  • Auto MDI/MDIX

    دارد

  • نوع مدیریت

    وب

  • دما

    5ºC to 45ºC

  • میزان رطوبت

    Operating:10% to 95% noncondensing, Storage:10% to 95% noncondensing

  • ابعاد

    4.5×27.9×44.5

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ 24 پورت مدیریتی سیسکو Cisco WS-C2960X-24PS-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه ( 0 مورد )